AUDI A4 19-
Rezervoar për antifriz me kapak për AUDI A4 19- - OEM: 8W0121405A
Specifikim OEM: AUXILIARY TANK W/CAP Numra OEM: 8W0121405A, 8W0121405E, 8W0121405F 8W0121405G 8W0121..
Rezervuar për antifriz kapak (1.4 BAR) (ngjyrë blu) për AUDI A4 19- - OEM: 4M0121321E
Specifikim OEM: EXPANSION TANK CAP (1,4 bar) (BLUE) Numra OEM: 4M0121321E, 4M0121321J, 4M0121321Q Di..
Rezervuar për antifriz kapak (1.6BAR) (i zi) për AUDI A4 19- - OEM: 4M0121321H
Specifikim OEM: EXPANSION TANK CAP (1,6bar) (BLACK) Numra OEM: 4M0121321H, 4M0121321K, 4M0121321Q Di..
Rezervuari i lëngut të larësit të xhamave ( me motor/kapak/sensorë) për AUDI A4 19- - OEM: 8W0955453K
Specifikim OEM: WIPER WASHER TANK (W/MOTOR : CAP : SENSOR) Numra OEM: 8W0955453K Disponueshmëri: Me ..
Shinë/bazë për parakolpin e përparmë alumin për AUDI A4 19- - OEM: 8W0807113
Specifikim OEM: FRONT BUMPER REINFORCEMENT (ALUMINIUM) Numra OEM: 8W0807113 Disponueshmëri: Me poros..
Shirit i derës së pasme (All-Road) për AUDI A4 19- - OEM: 8W9853969
Specifikim OEM: DOOR MOULDING REAR (ALLROAD) Numra OEM: 8W9853969, 8W9853969AGRU Disponueshmëri: Me ..
Shirit i derës së pasme (All-Road) për AUDI A4 19- - OEM: 8W9853970
Specifikim OEM: DOOR MOULDING REAR (ALLROAD) Numra OEM: 8W9853970, 8W9853970AGRU Disponueshmëri: Me ..
Shirit i derës së përparme (All-Road) për AUDI A4 19- - OEM: 8W9853959
Specifikim OEM: DOOR MOULDING FRONT (ALLROAD) Numra OEM: 8W9853959, 8W9853959AGRU Disponueshmëri: Me..
Shirit i derës së përparme (All-Road) për AUDI A4 19- - OEM: 8W9853960
Specifikim OEM: DOOR MOULDING FRONT (ALLROAD) Numra OEM: 8W9853960, 8W9853960AGRU Disponueshmëri: Me..
Shirit në parakolpin e pasëm krom (s-line) për AUDI A4 19- - OEM: 8W0 853 551 C
Specifikim OEM: REAR BUMPER MOULDING CHROME (S-LINE) Numra OEM: 8W0 853 551 C, 8W0853551C, 8WD853551..










